Nasze przedszkole

 • O PRZEDSZKOLU

  Niepubliczne Przedszkole „REKSIO” jest nowoczesnym przedszkolem dla dzieci w wieku 2,5 – 6 lat.

  Przedszkole prowadzone jest przez „PROGRESS Katarzyna Polanowska”.

  Przedszkole posiada wpis do ewidencji przedszkoli niepublicznych Urzędu Miasta Sieradza.

 • PODSTAWA PROGRAMOWA

  Przedszkole „REKSIO” realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 sierpnia 2012 r. w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół.

 • DZIECI

  Dzieci w przedszkolu spędzają ważną część swojego dzieciństwa, dlatego zależy nam, by zapewnić im jak najlepsze warunki do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju.

 • NAUKA I ZABAWA

  Troszczymy się zarówno o intelekt, jak i rozwój emocjonalny, społeczny i fizyczny naszych małych przedszkolaków.
  Uważamy, że bardzo istotne jest zachowanie równowagi miedzy swobodną zabawą, ruchem na świeżym powietrzu i zajęciami edukacyjnymi.

 • CIEKAWE DOŚWIADCZENIA

  Jest dla nas niezwykle ważne, by Państwa pociechy czuły się w przedszkolu komfortowo i bezpiecznie, a czas w nim spędzony był czasem radości i beztroskiej zabawy. Dołożymy wszelkich starań, by dzieci każdego dnia zdobywały nowe, ciekawe doświadczenia i przebywały w przedszkolu z przyjemnością bawiąc się i ucząc. Wierzymy, że twórcza atmosfera, ciepło, życzliwość i wsparcie nauczycieli zaowocują rozwijaniem dziecięcych talentów, rozbudzą pasje i poszerzą zainteresowanie światem.

Warunki lokalowe

Niepubliczne Przedszkole „REKSIO” znajduje się w nowo wybudowanym budynku wolnostojącym o łącznej powierzchni 730 m². Wnętrza zaprojektowane zostały przez architekta pod kątem działalności przedszkola, dzięki czemu zaspokajają różnorodne potrzeby dzieci. W budynku zastosowano wszelkie rozwiązania i udogodnienia charakterystyczne dla tego typu obiektów.

Przedszkole „REKSIO” posiada sześć nowocześnie urządzonych i wyposażonych sal dydaktycznych o wielkości od 63 m² do 76 m², toalety z ergonomicznymi urządzeniami sanitarnymi dostosowane do wieku i wzrostu dzieci oraz przestronną szatnię. Budynek posiada monitoring, dzięki któremu rodzice będą mogli mieć pewność, że ich dzieci są bezpieczne i szczęśliwe.

Godziny pracy

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 18:00 przez 12 miesięcy w roku.

Posiłki

Przedszkole „REKSIO” zapewnia 4 pożywne posiłki dziennie, przygotowywane w warunkach zgodnych z przepisami i normami zatwierdzonymi przez Rejonową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną. Wszystkie posiłki – śniadanie, II śniadanie, obiad i podwieczorek przygotowywane są przez profesjonalną firmę i przywożone będą do przedszkola w formie cateringu.

CO MÓWIĄ RODZICE

Profesjonalizm

Krzysztof Moroński

Świetna kadra!

Daniel Jeziorski

…To przedszkole jest rewelacyjne: Ile zabaw, ile wycieczek, ile zajęć wzbogacających wyobraź nię i intelekt! Gratuluję Dyrekcji i Nauczycielkom!

Elżbieta A.

Super przedszkole gorąco polecam wspaniała kadra i super właściciele prowadzący przedszkole. Kolorowo czysto syn zawsze wraca zadowolony i z chęcią idzie kolejnego dnia. 5 gwiazdek to za mało.

pawlok79

Polecam serdecznie! Uważam, że rozwój, opieka i zabawa dla dzieci na najwyższym poziomie 🤗 córka zawsze bardzo zadowolona ☺️ wesoła. Widzę , że bardzo dobrze się czuje w tym miejscu :)…

Marta Grzelak

bardzo miłe i fajne przedszkole…

Józef Stolarczyk
0
MALUCHÓW
0
NAUCZYCIELI
0
PROGRAMÓW
0
ZADOWOLONYCH RODZICÓW

NASI PARTNERZY

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, skontaktuj się z nami: