Aktualności

Konkurs plastyczny dla przedszkoli „Życie i praca na wsi”

Nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym dla przedszkoli „Życie i praca na wsi” organizowanym przez Urząd Statystyczny w Łodzi. Chciałybyśmy pogratulować wszystkim przedszkolakom, które wykonały pracę plastyczną. Dzięki Wam przedszkole odniosło kolejny sukces.

Konkurs plastyczny dla przedszkoli „Życie i praca na wsi”

23 listopada, 2020|

Andrzejkowe czary-mary

Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki na dzień pełen magii i zabawy. W tym roku każda grupa bawi się w swojej sali. Zapraszamy 30 listopada (poniedziałek). Mile widziane stroje andrzejkowe.

16 listopada, 2020|

Dzień Misia

Zapraszamy na Święto Pluszowego Misia!

Miś Pluszowy, a szczególnie ten nasz, wyjątkowy i ukochany, nie jest zwykłą, pluszową zabawką. Taki Miś, po to misiem jest, żeby było kogo tulić, kiedy pada deszcz. Ma duże uszy, żeby mieć coś do targania i kochania. W końcu Miś ma bardzo miękkie łapki, za które możemy trzymać, kiedy tylko chcemy.

W związku z tym 25 listopada (środa) zapraszamy wszystkie przedszkolaki i ich misie na Światowy Dzień Pluszowego Misia.

16 listopada, 2020|

Pasowanie na Przedszkolaka

19 października, 2020|

Owocowe szaszłyki w Pszczółkach

Dzieci z grupy Pszczółki 08.10.2020 r. (czwartek) podczas zabawy wyczarują coś kolorowego, a zarazem smacznego i zdrowego. Dlatego też serdecznie prosimy, aby każde dziecko przyniosło w czwartek (08.10.2020r) trzy ulubione owoce (na przykład: 1 banan, mała kiść winogron, 1 miękka gruszka).

30 września, 2020|

Świętujemy Dzień Chłopaka

W dniu 30.09 (środa) obchodzić będziemy Dzień Chłopaka. Tego dnia świętować będą wszystkie przedszkolaki, starsze i młodsze, chłopcy i dziewczynki. Nasi mali mężczyźni otrzymają korony, stając się królewiczami przedszkola. Nie zabraknie oczywiście wspólnych zabaw i tańców.

15 września, 2020|

Dzień Przedszkolaka

W dniu 18 września (piątek) obchodzić będziemy Dzień Przedszkolaka. Tego dnia nie zabraknie fantastycznej zabawy oraz konkursów i gier dla dzieci.

15 września, 2020|

Zebranie

Zapraszamy na zebranie:

Grupa Pszczółki – 2.09 (środa) godzina 16:00
Grupa Biedronki – 1.09 (wtorek) godzina 16:00
Grupa Sowy – 3.09 (czwartek) godzina 16:00

Rodzice proszeni są o założenie maseczek i dezynfekcje rąk (środek do dezynfekcji znajduje się przy drzwiach wejściowych). Prosimy, aby do każdego dziecka przyszedł jeden rodzic. Zebrania odbędą się w salach poszczególnych grup.

31 sierpnia, 2020|

Zajęcia adaptacyjne

Serdecznie zapraszamy dzieci z grupy Pszczółki i Rybki na spotkanie adaptacyjne. Spotkania odbędą się w salach poszczególnych grup.

Pszczółki – 28 sierpnia (piątek) godz. 15:00 – 16:00

Rybki – 31 sierpnia (poniedziałek) godz. 15:00 – 16:00

Z uwagi na zaistniałą sytuację zajęcia organizowane są tylko dla dzieci, które pierwszy raz będą uczęszczały do przedszkola lub przechodzą ze żłobka do Pszczółek. Prosimy, aby na spotkanie każde dziecko przyszło tylko z jednym rodzicem (nie przyprowadzamy rodzeństwa).  Rodzice proszeni są również o założenie maseczki i dezynfekcję rąk (płyn do dezynfekcji znajduje się przy drzwiach wejściowych).

20 sierpnia, 2020|

Jadłospis na obecny tydzień:

Go to Top