Aktualności

HelpBySport

Dzisiaj Nasze przedszkole odwiedzili członkowie grupy projektowej HelpBySport z I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu, którzy biorą udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. We współpracy z Football Academy trener Michał przeprowadził treningi pokazowe w związku z nadchodzącym naborem do Academii, którymi Nasze dzieci były zachwycone!! Prowadząc zajęcia organizatorzy spełniali założenia swojego projektu jakim jest aktywizowanie społeczeństwa. ❤️⚽️
Dziękujemy za wizytę oraz życzymy dalszych sukcesów!!!

Krótki opis projektu:

Projekt HelpBySport – realizowany jest w ramach ogólnopolskiej Olimpiady pt. „Zwolnieni z Teorii”. Tematem obranym przez naszą grupę projektową jest aktywizowanie społeczeństwa.
Sam projekt polega na sprawdzeniu siebie i rozwinięciu swoich zdolności pracy w grupie.
Jest to dla nas bardzo istotny projekt, ponieważ daje on nam ogromne wsparcie jeżeli chodzi o naszą przyszłość, ponieważ dostaniemy dodatkowe punkty na studia, bo ta olimpiada jest honorowana nawet przez uczelnie zagraniczne. Co więcej dostajemy różne certyfikaty międzynarodowe.

Informacja na temat naszej zbiórki na rzecz fundacji Siepomaga:

https://www.siepomaga.pl/helpbysport

17 kwietnia, 2024|

XXIV edycja akcji „Góra Grosza”

XXIV edycja akcji „Góra Grosza”

Akcja „Góra Grosza” przeprowadzona była przez zbiórkę monet będącymi polskimi środkami płatniczymi od 01.11.2023 r. – 29.02.2024 r. Organizatorem akcji jest Towarzystwo Nasz Dom z siedzibą w Warszawie.
 
Ogółem podczas XXIV edycji akcji „Góra Grosza” zebraliśmy 227,87 zł.
 
Serdecznie dziękujemy za przyłączenie się do akcji.
13 marca, 2024|

Jadłospis na obecny tydzień:

Przejdź do góry